Www & Eshopy

  Redakční systémy Vám umožní spravovat Vaše stránky online. V dnešní době existují open-source systémy, které jsou na profesionální úrovni a není třeba platit drahý vývoj konkurenčních CMS. Zde uvádíme přehled open source, které intalujeme...

 ukázka: Happygrow.cz
  Chcete si otevřít svůj vlastní eshop pro podnikání na internetu a nechcete platit tak vysoké peníze za koupi licence nějakého internetového obchodu? Máte možnost zvolit PrestaShop, který je zdarma a disponuje spousty funkcí jako normální obchody, které firmy prodávají za tísíce korun. Chcete ušetřit a mít kvalitní eshop? Zvolte PrestaShop!

 ukázka: phpbb.profiweb4u.com
  phpBB je jedno z celosvětově nejrozšířenějších řešení pro diskuzní fóra všeho druhu. Je plně podporovaný, škálovatelný a stejnou měrou přizpůsobitelný balík, který je poskytován jako open-source. To umožňuje všem uživatelům, aby se aktivně účastnili vývoje a vylepšování systému tak, aby jim výsledek co nejvíce vyhovoval. Mezi další přednosti patří bezesporu i velmi příjemné uživatelské rozhraní, jednoduchý administrativní panel a opravdu nápomocné inteligentní FAQ. phpBB je založeno na velmi mocném serverovém jazyce PHP (což je pro vás jistě opravdu překvapení, že) s tím, že je jen na vás, který databázový systém vám nejvíce vyhovuje. Máte MySQL, MS-SQL, PostgreSQL anebo Access/ODBC nebo jiný databázový server? Stačí si jen vybrat! Ve zkratce je phpBB prostě ideální společenské řešení pro každé moderní diskusní fórum, které chce pro své uživatele opravdovou kvalitu.

ukázka: joomla.org
  Joomla! je bezplatný open source CMS pro účely publikování informací na internetu a intranetu. Je napsána v jazyce PHP a využívá databázi MySQL. Joomla! podporuje caching, indexaci stránek, RSS, tisknutelné verze stránek, zobrazování novinek, blogy, diskusní fóra, hlasování, kalendář, vyhledávání v rámci webserveru, lokalizace a vícejazyčné verze. Domovská stránka projektu je dostupná na http://www.joomla.org a tamtéž je také demo verze Joomla!ukázka wordpress.profiweb4u.com
  Wordpress redakční systém vyvíjený jako opensource projekt, celý zdrojový kód je popsaný v dokumentaci a dává tak možnost každému programátorovi se zapojit do jeho vývoje, upravovat jeho části a přizpůsobit si ho podle vlastních představ, lze ho tak použít téměř pro cokoliv. Toho také využívají stovky lidí a podílí se na vývoji wordpress, čímž ho staví před komerční produkty které tvoří jen pár jedinců a nikoliv široká veřejnost.